0902_2324_500 اجرای پروژه های بتنی،اجرای فونداسیون سوله و اسکلت آهن info@kolbehonline.ir
استخدام بازاریاب در شاهرود

استخدام بازاریاب در شاهرود ؛ بازاریاب سایت کلبه آنلاین باشید و پورسانت دریافت کنید.

 

در کنار شغلی که هم اکنون دارید ویزیتور ما باشید. و اجرت خود را در ابتدای استارت هر مرحله از پروژه بدون زحمت فراوان دریافت کنید.

 

به زحمت فراوان و تشریفات اداری و استخدامی پیچیده نیاز ندارید.فقط کافی است ما را به کارفرما و یا دوستان و آشنایان خود که پروژه ای در دست ساخت دارند معرفی کنید.

 

اگر در حرفه بازاریابی و روابط عمومی تجربه دارید می توانید بازاریاب ما باشید. و پس از معرفی ما به کارفرما یا حتی دوستان وآشنایان خود که ساختمانی در دست ساخت دارند.

 

در صورت تفاهم بین ما و کارفرما و ثبت قرداد کار و شروع کار. 5درصد کل مبلغ قرار داد را به صورت مرحله به مرحله و سقف به سقف و در ابتدای استارت کاری هر سقف یا فونداسیون پورسانت دریافت کنید.

 

البته این در زمانی اعتبار دارد که همکاری ما و کارفرما تا پایان پروژه ادامه یابد.شما در ابتدای استارت فونداسیون یا هر سقف اجرت بازاریابی خود را دریافت می کنید.

 

 

استخدام بازاریاب در شاهرود.بازاریاب ما باشید و کسب درآمد کنید.

 

 

اما در صورتی که کارفرما به هر دلیلی نخواهد باقی پروژه را ادامه دهد. شما اجرتی از مرحله بعدی شروع نشده دریافت نخواهید کرد.

 

مرحله های اجرایی به این صورت است.

 

برای فونداسیون سوله و یا ساختمان اسکلت آهن و یا اسکلت بتن 5درصد اجرت اجرای فونداسیون. اجرت بازاریابی خود را دریافت خواهید کرد .

 

در ساختمان های چند طبقه شما به ازای هر سقف 5 درصد اجرت ویزیتوری و بازاریابی خود را ،در ابتدای استارت کاری همان سقف دریافت خواهید کرد.

 

برای جزییات همکاری و در صورت نیاز به توضیح بیشتر با ما از طریق تلفن و ایمیل در ارتباط باشید.

 

استخدام آرماتوربند در شاهرود.

 

اگر آرماتور بند هستید و در اجرای ساختمان های بتنی تجربه ای دارید .و یا فاقد تجربه کاری هستید و فقط علاقه دارید در این حرفه فعالیت کنید،

با ما در تماس باشید تا در مواقع لزوم در پروژه ها حضور داشته باشید.

 

 

Hiring a marketer in Shahroud

۰ Comments

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *